Haber

Joao Pedro: F.Bahçe’den ayrılmak istemedim

Fenerbahçe’den ayrılarak Brezilya ekibi Gremio’ya transfer olan Joao Pedro açıklamalarda bulundu.

Pedro açıklamasında şunları söyledi: , “Sardinya’yı özledim. Cagliari’nin tarihinin bir parçası olmak, birkaç sezon boyunca pek çok maç oynamak ve ardından bu efsane kulübün uzaktan da olsa taraftarı olmak harika bir şey. Benim için ayrılmak çok zordu. Cagliari. Cagliari hayatımın bir parçası. “Bu konudaki sessizliğim, ayrılık konusunda aldığım zor kararın bir yansımasıydı. Çünkü kolay olmadı.”söz konusu.

“Bu yaz Cagliari’ye dönme fırsatı olmadı”

Maalesef yapmak zorunda kaldığım bir transferdi. Ne söylendiğini ve söylendiğini anlayarak kabul ediyorum ama aynı zamanda o anda benim için muhtemelen en iyi olanın ne olduğunu da düşünmem gerekiyordu. Birçok uykusuz gece geçirdiğim çok kişisel bir seçimdi. Kendim, ailem ve genel olarak hayatım için doğru seçimi yapmalıydım. Cagliari’ye dönme fırsatı bu yaz ortaya çıkmadı.

“Fenerbahçe’den ayrılmak istemedim”

İtalya’ya dönme fırsatı ortaya çıkmadı. Birçok kişi bana F.Bahçe’den ayrılma ihtimali olduğu için yazdı. Birkaç söylenti vardı ama hiçbir İtalyan kulübü bana teklifte bulunmadı. Peki ya bir teklif olsaydı? Bu, değerlendirebileceğim bir olasılıktı. Ancak İtalyan kulüpleri masada değildi. Prensip olarak F.Bahçe’den ayrılmak istemedim. Bu, uzun uzun düşünülmüş bir seçim değildi. O an geldi ve Gremio’yu kabul ettim.

haber-carsibasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu